LLU Mūžizglītības centrs aicina meža apsaimniekotājus uz meliorācijas kursiem

Šodienas Latvijā meliorācijas sistēmas uzturēšana mežā bieži vien sagādā to īpašniekiem pamatīgas galvassāpes, jo ne vienmēr pietiek finansējuma, laika un zināšanu, lai izveidotu kvalitatīvu mežaudzi. LLU Mūžizglītības centra piedāvātie kursi palīdzēs atrisināt daļu no problēmām un iegūt nepieciešamās zināšanas ikvienam interesentam. Arodapmācības kursu “Meža meliorācijas sistēmas, to uzturēšanas un kopšanas pasākumi” mērķis ir sniegt zināšanas, informāciju un prasmes par meža meliorācijas sistēmām, to elementu darbību, uzturēšanu un kopšanu. Kursu dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar meža meliorācijas objektiem dabā, kā arī iegūt teorētiskas zināšanas par meliorācijas sistēmu normatīvo bāzi Latvijā, meža nosusināšanas paņēmienu izvēli, caurtekām un to projektēšanu topogrāfiskajā plānā.

Kursa dalībnieki papildus lekciju nodarbībām dosies apskatīt Jelgavas, Babītes un Tukuma novadu mežus, kā arī iepazīs meliorācijas sistēmu un mazo hidrotehnisko būvju modeļus un iekārtas Lauku inženieru fakultātes (LF) laboratoriju korpusā. Kursi notiks 14. un 15. novembrī LLU LIF Akadēmijas ielā 19, Jelgavā. To apmaksu daļēji sedz ES ELFLA līdzekļi un dalībniekiem jāmaksā tikai 20% no kursu maksas jeb EUR 42.

 

Raksts: “LLU Mūžizglītības centrs aicina uz meliorācijas kursiem meža apsaimniekotājus”, Lana Janmere, LLU, publ. 30.10.2014

Avots: http://www.mf.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=11470&cat=2881

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *