Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties Ziemassvētku tirdziņam Čiekurkalnā

Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība sadarbībā ar Ezerparka namiem rīko vēl nebijušu pasākumu Čiekurkalna un tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem – Ziemassvētku tirdziņu.

Tirdziņš norisināsies sestdien, 20.decembrī, no plkst. 10:00 līdz 17:00 laukumā iepretim Ezerparka namiem, blakus Rusova, Gaujas un Ungura ielas krustojumam.

Mājražotāji, zemnieku saimniecības, mazie ražotāji, amatnieki un tirgotāji aicināti pieteikt dalību, sūtot ziņu uz: majrazotaji@gmail.com līdz 17.novembrim! Pasākuma organizētāji aicina atsaukties arī egļu audzētājus, rūķus un atbalstītājus, tostarp Čiekurkalna uzņēmējus, sniedzot atbalstu mājražotāju un amatnieku kustībai un, iespējams, jaunu tradīciju ieviešanai Čiekurkalnā. Savukārt tuvākās apkaimes iedzīvotājiem šī būs lieliska iespēja notvert Ziemassvētku sajūtu un sagatavoties svētkiem turpat pie mājām. Pasākumu īpaši aicinātas apmeklēt ģimenes ar bērniem – būs radošās darbnīcas, piparkūku gatavošana un citi pārsteigumi!

 

Raksts: “Aicina mājražotājus un amatniekus pieteikties Ziemassvētku tirdziņam Čiekurkalnā!”, Financenet, publ. 04.11.2014

Avots: www.financenet.tvnet.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *