Eksperti Jelgavā spriedīs par meža nozares nozīmi reģionos un Latvijas konkurētspēju

Šī gada 12.novembrī plkst. 11.00 Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē Svētes ielā 18 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kopā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju (LKF) un Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) rīkos ekspertu diskusiju “Meža nozare un Latvijas ekonomiskā neatkarība”.

Meža nozare jau vēsturiski ir viena no valstij būtiskākajām tautsaimniecības jomām, kura ir īpaši nozīmīga reģionos. Turklāt līdz ar Ukrainas, Krievijas un arī Eiropas politisko un ekonomisko attiecību saasināšanos arī Latvijas uzņēmēji, darba devēji un iedzīvotāji izjūt pārmaiņas, kas rada nepieciešamību nostiprināt savas valsts konkurētspēju un neatkarību no ekonomiskām svārstībām. Ņemot vērā meža nozares neatkarību no Krievijas-Ukrainas radītā situācijas saspīlējuma, kā arī tās augsto attīstības potenciālu, ekspertu diskusijā savā pieredzē, atziņās un ieteikumos par iespējām attīstīt Latvijas ekonomiku ar meža nozares palīdzību dalīsies vairāki nozīmīgi eksperti:

– LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš;

– LKF izpilddirektors Kristaps Klauss;

– DNB bankas galvenais ekonomists Pēteris Strautiņš;

– LLU rektore Irina Pilvere;

– LLU meža fakultātes dekāns Dagnis Dubrovskis;

– Kokapstrādes uzņēmuma SIA “Piebalgas” īpašnieks Eduards Ivanovs;

– Latvijas Pašvaldību savienības padomniece Sniedze Sproģe.

Ekspertu diskusijā tiks diskutēts par tādiem jautājumiem kā meža nozares nākotnes potenciāls, noieta tirgi, attīstības iespējas, salīdzinājums ar citām Latvijas tautsaimniecības nozarēm, kā arī nozares nozīme Latvijas reģionos un to attīstībā.

Par iespējām nokļūt pasākuma vietā lūgums interesēties, zvanot Ingai Bitei pa tālruni 28626761 vai rakstot e-pastu uz inga.bite@prae.lv.

Diskusijas programma

 

Raksts: “Eksperti Jelgavā spriedīs par meža nozares nozīmi reģionos un Latvijas konkurētspēju”, Inga Bite, “P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”, publ. 06.11.2014

Avots: www.reitingi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *