Latvijas ražotāji dodas uz mēbeļu un interjera izstādi Vācijā “imm cologne 2015”

Pirmdien, 19.janvārī, Vācijas pilsētā Ķelnē durvis vērs pasaules mēroga mēbeļu un interjera izstāde imm cologne 2015, atklājot jauno mēbeļu sezonu. Šogad izstādes moto ir DZĪVOT. IEKĀRTOT. BAUDĪT. un tajā piedalīsies 1200 uzņēmumi no 50 pasaules valstīm, prezentējot jaunākos produktus un dizainu.

Pirmo reizi izstādē imm cologne Latvijas uzņēmēji sevi prezentēs LIAA organizētajos Nacionālajos stendos. Tie būs izvietoti divās tematiskajās hallēs. Hallē 5.1 Latvia lives stendā sevi prezentēs Daiļrade Koks SIA, MINT Furniture SIA, Eibe-L SIA un Wenden Furniture SIA, savukārt 9. hallē Latvia sleeps varēs apskatīt Marks M SIA un Sencis SIA jaunāko veikumu. Ar individuāliem stendiem šogad izstādē piedalīsies Rīgas Krēslu fabrika SIA un Service for Europe Development SIA.

Katra gada sākumā imm cologne iepazīstina pasauli ar jaunākajām mēbeļu un telpu iekārtošanas tendencēm, kā arī daudzām pārsteidzošām inovācijām. Izstāde ir galvenā tikšanās vieta gan pārdevējiem, gan lēmumu pieņēmējiem no visas pasaules, tur sastopas mēbeļu tirgotāji, interjera dizaineri, arhitekti, projektētāji, galdnieki un starptautiskās mēbeļu nozares pārstāvji.

imm cologne būs atrodams viss – sākot ar standarta dzīvojamās istabas un guļamistabas mēbelēm, jauniešu istabu un pašapkalpošanās telpu iekārtojumu, matračiem, mīkstajām mēbelēm, masīvkoka, vannas istabas, kā arī bērnu mēbelēm, neaizmirstot arī klientus, kurus interesē luksusa klases telpu iekārtošanas iespējas. Arī visi TOP brendi šogad būs aplūkojami Ķelnē, kas visu nākamo nedēļu, no 19.-25.janvārim, būs starptautiskās mēbeļu nozares sirds. Paralēli notiks arī starptautiskā virtuves mēbeļu izstāde LivingKitchen, kas iedvesmos jaunām idejām virtuvē.

Izstāde imm cologne pirmo reizi notika 1949. gadā un šogad tā Ķelnē noritēs jau 66. reizi. Izstādi katru gadu apmeklē ap 140 000 nozares speciālisti no 140 pasaules valstīm.

 

Preses relīze: “Latvijas mēbeļu ražotāji dodas uz Ķelni”, Solveiga Āboliņa, “Koelnmesse GmbH” pārstāve Latvijā, publ. 16.01.2015

Avots: LETA

http://www.imm-cologne.com/en/imm/ausstellersuche/suche/suche.php?fw_goto=aussteller&stichwort=Latvia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *