Ķelnes izstādes atzinība ieceļ “Elīza-K” Eiropas superlīgā

Eiropā augstākās klases mīksto mēbeļu modes tendences nosaka Itālijas, Vācijas, Spānijas ražotāji, tagad tiem piepulcējies arī Latvijas uzņēmējs. Tas noticis Starptautiskai dizaina padomei Ķelnes mēbeļu izstādē par labāko (uzvarētāju) atzīstot a/s Elīza-K dizaineru izstrādāto un ražoto Solid Wave dīvānu.

«Saņemot apbalvojumu par labāko dīvāna dizainu Ķelnes izstādes versijā, ir divējādas sajūtas – paveras jaunas iespējas pārdot savus izstrādājumus Eiropas mīksto mēbeļu superlīgā, pieaug konkurentu interese par mūsu izstrādājumiem, vienlaikus jāveic pārkārtošanās tieši ražošanā, jo, ražojot augstas pievienotās vērtības dizaina mīkstās mēbeles, vislielākā uzmanība tiek veltīta kvalitātei, tas slāpē ražošanas tempu,» tā uz jautājumu, kas mainās uzņēmumā, atbild a/s Elīza-K valdes loceklis Aleksejs Koročkins. Viņš norāda, ka Ķelnes izstādes atzinība jau rosinājusi interesi no potenciālajiem pircējiem, tāpēc jautājums ir par uzņēmuma ražošanas kapacitāti un organizāciju. «Iepriekš bija tādi ekstraklases salona mēbeļu tirgotāji, kuri par a/s Elīza-K produkciju neizrādīja nedz interesi, nedz arī vēlējās kontaktēties, bet Ķelnes izstādes balva ir atvērusi arī šīs agrāk uzņēmumam slēgtās durvis,» tā A. Koročkins. Viņš arī jūtot konkurentu pastiprināto interesi, jo īpaši par uzņēmuma dizaina mēbeļu kvalitāti.
 «Itālijas, Vācijas, Spānijas salona dizaina dīvānu ražotāji nekādas izmaiņas (lielāks vai mazāks gabarīts, krāsu toņi, roku balsti utt.) nepieļauj, savukārt Elīza-K cenšas izpildīt potenciālā klienta vēlmi attiecībā uz izvēlēto produkciju, protams, par atsevišķu samaksu,» tā uz jautājumu, kā konkurenti «palīdzējuši» iegūt klientūru Eiropā, atbild A. Koročkins. Viņš arī nenoliedz, ka savulaik lielie Eiropas superlīgas spēlētāji Latvijas uzņēmumu nav uzskatījuši par konkurentu, kas arī palīdzējis iegūt vietu tirgū. Uzņēmuma vadītājs neslēpj, ka viss šis laiks ir bijis laba skola. «Tagad ne tikai zinām, bet arī saprotam, kā jāstrādā mīksto mēbeļu salona ekstra līgā,» norāda A. Koročkins.

 

Raksts: “Ķelnes izstādes atzinība ieceļ Elīza-K Eiropas superlīgā”, Māris Ķirsons, publ. 19.01.2015

Avots: http://www.db.lv/razosana/kelnes-izstades-atziniba-iecel-eliza-k-eiropas-superliga-426076

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *