Izsolē pārdots mēbeļu ražotāja “Erke” nekustamais īpašums

Piektdien, 23.janvārī, izsolē pārdots grūtībās nonākušā Liepājas mēbeļu ražotāja “Erke” nekustamais īpašums, ziņo LETA. Zvērināta tiesu izpildītāja Agnese Biķe informējusi, ka nekustamo īpašumu nosolījusi Latvijā reģistrēta juridiska persona. Izsoles uzvarētāju un summu, par kādu īpašums nosolīts, Biķe neatklāja, norādot, ka, iekams nav samaksāta visa pirkuma summa un apstiprināti izsoles rezultāti, šādu informāciju izpaust nebūtu korekti. Samaksa par pirkumu izsoles uzvarētājam jāveic viena mēneša laikā. Pavisam izsolē piedalījās seši pretendenti.

Izsolē tika pārdots zemesgabals 40 973 kvadrātmetru platībā, kokapstrādes cehs, palīgražošanas cehs, noliktava, katlumāja un vairākas citas ēkas. Nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas vērtība un izsoles sākumcena bija 203 300 eiro. Piedzinējs ir Valsts ieņēmumu dienests.

“Erke” ražošanu apturēja rudenī. Vēl novembrī uzņēmuma valdes loceklis Jānis Akerfelds informēja, ka tiekot veiktas pārrunas ar citiem mēbeļu ražotājiem cerībā atsākt darbību kopuzņēmuma formā. Kopš 2014.gada marta “Erkes” kapitāla daļas pilnībā pieder Grobiņā reģistrētam uzņēmumam SIA “VIA-S Furniture”. Kā skaidroja Akerfelds, uzņēmums no iepriekšējiem īpašniekiem – trim fiziskām personām – pavasarī pārņemts ar “milzīgām finansiālām problēmām”.

 

Raksts: “Izsolē pārdots mēbeļu ražotāja “Erke” nekustamais īpašums”, LETA, publ. 23.01.2015

Avots: http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/bizness/izsole-pardots-mebelu-razotaja-erke-nekustamais-ipasums/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *