Seminārs “Kā atvērt durvis uz Norvēģijas tirgu? Praktiski padomi būvniekiem”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar KPMG AS, Latvijas Republikas vēstniecību Norvēģijas Karalistē un Norvēģijas Karalistes vēstniecību Latvijas Republikā Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros 2015. gada 25. februārī Rīgā organizē semināru “Kā atvērt durvis uz Norvēģijas tirgu? Praktiski padomi būvniekiem”.

Semināra mērķis ir iepazīstināt Latvijas uzņēmējus ar Norvēģijas tirgus vispārējām tendencēm, kā arī sniegt padziļinātas zināšanas par būvniecības nozari Norvēģijā. Semināra dalībnieki gūs priekšstatu par norvēģu biznesa kultūru, prasībām biznesa veidošanai būvniecības nozarē un darījumu juridiskajiem aspektiem. Pasākumā aicināti piedalīties Latvijas būvniecības kompānijas un būvmateriālu ražotāji, uzņēmumi ar uzņēmējdarbības pieredzi Norvēģijā, kā arī tie, kas tikai plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai sadarbību ar uzņēmumiem Norvēģijā.

Semināra noslēgumā tā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar vairākām Norvēģijas būvniecības kompānijām un tikties ar to pārstāvjiem klātienē. Seminārā tiks pārstāvētas šādas Norvēģijas kompānijas: HENT AS, Kruse Smith AS, Skanska Norge AS un Backegruppen.

Seminārs notiks latviešu un angļu valodā. Dalība bezmaksas. Pieteikšanās semināram un individuālajām tikšanām – līdz 23. februārim.

 

Raksts: “Seminārs “Kā atvērt durvis uz Norvēģijas tirgu? Praktiski padomi būvniekiem””, LIAA, skat. 26.01.2015

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-ka-atvert-durvis-uz-norvegijas-tirgu-praktiski-padomi-buvniekiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *