Aicina uz bezmaksas apmācībām lauksaimniecībā un mežsaimniecībā

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” un tā filiāle „Meža konsultāciju un pakalpojumu centrs” Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma „Arodapmācības un informācijas pasākumi” aktivitātes „Arodapmācības” ietvaros visā Latvijā rīko mācības par dažādiem lauksaimniecības, mežsaimniecības un pārtikas ražošanas nozaru tematiem. Aktivitātes mērķis ir veidot izpratni par lauksaimniecības attīstību, ilgtspējīgu dabas resursu apsaimniekošanas metožu lietošanu, kā arī zinātnes un jaunas prakses atziņu izmantošanu šajās nozarēs.

Mācībās aicināti piedalīties lauksaimniecības, pārtikas ražošanas (izņemot zivsaimniecības produktu), mežsaimniecības nozaru uzņēmumu vadītāji un tajos nodarbinātie, kā arī meža īpašnieki. Mācības tiek uzsāktas šī gada februārī un ilgs līdz maijam. Iepriekšēja pieteikšanās uz mācībām obligāta, jo vietu skaits ierobežots. Plānots, ka mācības notiks visos Latvijas novados un pilsētās. Mācību izmaksas tiek finansētas no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzekļiem, līdz ar to dalībnieku līdzfinansējums nav nepieciešams.

Mežsaimniekiem piedāvāto apmācību tēmas: meža atjaunošana, mežaudžu kopšanas pamati. mazvērtīgo un neproduktīvo mežaudžu produktivitātes celšana, apaļo kokmateriālu uzmērīšana un kvalitātes vērtēšana, savvaļas dzīvnieku, medījuma gaļas higiēna un pārtikas drošība.

MĀCĪBAS

 

Raksts: “Iespēja mācīties lauksaimniekiem un mežsaimniekiem”, LLKC, publ. 16.02.2015

Avots: http://new.llkc.lv/lv/nozares/lopkopiba-mezsaimnieciba/iespeja-macities-lauksaimniekiem-un-mezsaimniekiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *