No drošiem būvmateriāliem līdz “gudrajām mājām” – izstādē “Māja I 2015”

Moderni un neredzēti būvniecības un remonta risinājumi plašā izvēlē, inovatīvas tehnoloģijas mājokļa vadībai, izdevīgi piedāvājumi un izsmeļošas ekspertu konsultācijas – tas viss un vēl daudz kas cits Baltijā lielākajā būvniecības izstādē “Māja I 2015”, kas no 12. līdz 15. martam notiks Ķīpsalā.

„Drošu un kvalitatīvu būvi veido divi elementi – būvniecībā izmantotie materiāli un cilvēki, kas to projektējuši un cēluši. Tāpēc šogad izstādes aktualitāte ir būvniecības process kā kopums. Apmeklētāji varēs ne vien apskatīt un iegādāties kvalitatīvus un drošus būvniecības materiālus, bet arī satikt kompetentus nozares ekspertus. Latvijā atkal ir atsākusies aktīva būvniecība, ko ir pamanījuši arī ārvalstu uzņēmumi, tāpēc izstādē redzēsim vēl kuplākā skaitā ārvalstu dalībniekus,” stāsta izstādes „Māja I 2015″ projekta vadītājs Roberts Brēde.

Izstādē „Māja I 2015″ piedalīsies vairāk nekā 383 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Somijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Beļģijas un Šveices. Dalībnieku vidū būs vadošie industrijas spēlētāji, kas piedāvās būvmateriālus, būvinstrumentus un būvtehniku, apkures sistēmas un ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, santehnikas ierīces, interjera un dizaina risinājumus u. c. produktus.

Izstādē “Māja I 2015” aktuālā projekta īstenošanai nepieciešamo atradīs kā profesionāļi – būvnieki, arhitekti, projektētāji, dizaineri, tā ikviens, kas būvē un remontē. Dalībnieki prezentēs jau ekspertu un klientu novērtētus produktus, pārsteigs ar jauniem un inovatīviem produktiem, kā arī būs parūpējušies par īpašajiem piedāvājumiem.

Apkures un apgaismojuma sistēmas kontrolēšana no attāluma, zāles laistītāja un saunas ieslēgšana vēl pirms atgriešanās mājās – tas nav sapnis, tā ir mūsdienu realitāte. Un tas viss ir iespējams, pateicoties jaunākās paaudzes “gudrās mājas” vadības sistēmām, kuras var kontrolēt no viedtālruņa, planšetes vai datora jebkurā vietā un laikā. Kā mājokļa un biroja vadāmību padarīt daudz vienkāršāku nekā jebkad agrāk, izstādē pastāstīs un to visu prezentēs „ABB”, „Vietal”, “Kalo Būve” u. c. uzņēmumi.

 

Raksts: “No drošiem būvmateriāliem līdz “gudrajām mājām” – izstādē “Māja I 2015″”, BT 1, skat. 04.03.2015

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/maja1/?link=00100020&subid=4486

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *