MF konferencē publiskos jaunāko pētījumu rezultātus meža nozarē

No 16. līdz 19. martam Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Meža fakultātē (MF) notiks ikgadējā zinātniski praktiskā konference “Mežzinātne un prakse nozares attīstībai”, kurā ikviens interesents varēs iepazīties ar jaunāko pētījumu rezultātiem meža nozarē un iesaistīties diskusijās ar zinātniekiem par Latvijas meža attīstībai nozīmīgiem jautājumiem.

Konferencē tiks publiskoti 49 ziņojumi četrās tematiskajās sekcijās: meža ekoloģijas, mežsaimniecības, meža izmantošanas un ekonomikas, kā arī kokapstrādes un koksnes zinātnes. To aicināti apmeklēt studējošie, zinātnieki, nozares praktiķi un ikviens interesents, kas vēlas iegūt informāciju par jaunākajiem pētījumiem.

Konferenci organizē LLU MF sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju un Latvijas Valsts mežzinātnes institūtu “Silava”. Tajā ziņojumus lasīs pētnieki un nozares pārstāvji no LLU, LVMI “Silava”, AS “Latvijas Valsts meži”, SIA “MNKC”, Daugavpils Universitātes, SIA “Tenachem” un Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta.

Konferences norises vieta ir LLU Meža fakultāte, Akadēmijas ielā 11, Jelgavā.

KONFERENCES PROGRAMMA

 

Raksts: “MF konferencē publiskos jaunāko pētījumu rezultātus meža nozarē”, LLU, publ. 11.03.2015

Avots: http://www.mf.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=12049&cat=2881

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *