Mežaparkā darbu atsākusi meža nozares izstāde “Iepazīsties – koks!”

Jau labu laiku Mežaparkā aktīvi darbojas un apmeklētāju grupām ir atvērta Meža nozares izstāde “Iepazīsties – koks!”. Ikviens interesents – liels vai mazs ir aicināts bez maksas apmeklēt izstādi un iepazīt Latvijas meža nozari. Zinošs gids tajā stāsta par to, kā Latvijā meži tiek audzēti, kādas koku sugas mežos ir pārsvarā un kā cirtes veids ietekmē nākotnes meža sastāvu.

Izstādes lielā tēma ir: Koks – moderns materiāls. Jūs uzzināsiet kā koks mūsdienās konkurē ar citiem cilvēka radītiem materiāliem un kāpēc koks joprojām ir ļoti pieprasīts gan būvniecībā, gan kuģu un autobūvē.

Pieteikties bezmaksas izstādes apmeklējumam var, rakstot uz e-pastu: koksirlabs@koksirlabs.lv vai zvanot: 26594141. Darba dienās no pl.10:00-15:30, par apmeklējuma laikiem iepriekš vienojoties.

Piedāvājam ekskursijas vadīt arī angļu un krievu valodā. Tāpat aicinām rīkot izbraukuma sēdes, apmācības, komandas saliedēšanas pasākumus, piemēram, apvienojot programmā bērniem Zoo vai Mežakaķa apmeklējumu u.tml. Izstādes apmeklētājiem telpas piedāvājam bez maksas. Atsevišķos gadījumos, rīkojot liela apmēra pasākumus varētu būt simboliska samaksa par uzkopšanas pakalpojumiem u.tml.

 

Avots: Latvijas Kokrūpniecības federācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *