Latvijas uzņēmēji dodas biznesa vizītē uz Austriju

Lai paplašinātu divpusējo sadarbību, no 2015. gada 8. līdz 9. aprīlim Latvijas uzņēmēju delegācija dodas uz Vīni, lai piedalītos Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa vizītē Austrijā. Biznesa vizītes mērķis ir atrast jaunus eksporta tirgus un piesaistīt investīcijas. Biznesa delegācijas sastāvā ir 25 Latvijas vadošie uzņēmumi pārstāvot IKT, kokapstrādes, transporta un loģistikas, pārtikas un dzērienu, izglītības, finanšu, dizaina un tekstilrūpniecības, projektēšanas, metālapstrādes, mašīnbūves, tūrisma un citas jomas.

Latvijas biznesa delegācijai Vīnē notiks biznesa forums un divpusējās tikšanās abu valstu uzņēmējiem, nozaru apaļā galda diskusijas, darba grupu un individuālās tikšanās. Uzsākot vizīti, trešdien, 8. aprīlī  Latvijas uzņēmēju delegācija apmeklēs Austrijas Saimniecības kameru, kur notiks informatīvais seminārs “Uzņēmējdarbība Austrijā” par ekonomiku un biznesa kultūru pēc kura sekos  Latvijas – Austrijas  biznesa forums. Pēc biznesa foruma notiks divpusējās tikšanās un individuālie uzņēmumu apmeklējumi. Ceturtdien, 9. aprīlī transports nozares uzņēmēji apmeklēs Austrijas Dzelzceļa uzņēmumus, tai skaitā jauno Austrijas Dzelzceļa loģistikas termināli. Pārējai biznesa delegācijai notiks individuālās tikšanās ar sadarbības partneriem un  Vīnes nākotnes pilsētas ASPERN, ko plānots pabeigt 2028.gadā, apmeklējums.

Uzņēmēju dalība valsts vizītē tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta “Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas” ietvaros.

 

Raksts: “Latvijas uzņēmēji dodas biznesa vizītē uz Austriju”, LIAA, skat. 08.04.2015

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/node/5064

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *