PEFC Mežu apsaimniekošanas sertifikācijas standarta Latvijai publiskā apspriešana

Biedrība „PEFC Latvijas Padome”, pamatojoties uz PEFC Starptautiskās Padomes dokumentāciju, 2014. gadā ir aktualizējusi PEFC Mežu apsaimniekošanas sertifikācijas standartu Latvijai (turpmāk tekstā – Standarts).

Aktualizētais Standarta projekts un pārējā PEFC Latvijas shēmas dokumentācija ir pieejama Biedrības „PEFC Latvijas Padome” mājas lapā,  sadaļā „Dokumenti un materiāli” – http://www.pefc.lv/dokumenti-un-materiali/standarti.

Biedrība „PEFC Latvijas Padome” aicina Jūsu organizāciju/uzņēmumu piedalīties aktualizētā Standarta projekta publiskajā apspriešanā un sniegt priekšlikumus un/vai komentārus tā pilnveidošanai. Priekšlikumus un/vai komentārus Standarta pilnveidošanai lūdzam iesniegt izmantojot mājas lapā http://www.pefc.lv/dokumenti-un-materiali/standarti pieejamo priekšlikumu iesniegšanas formu, tos elektroniski nosūtot uz e-pastu ansis.actins@pefc.lv līdz 2015.gada 15.jūnijam. Aicinām priekšlikumus sagatavot iespējami konkrētus un ar skaidru norādi uz precizējamo, uzlabojamo vai papildināmo standarta sadaļu, kā arī sniegt atbilstošu iesniegto priekšlikumu pamatojumu.

 

Raksts: “PEFC Mežu apsaimniekošanas sertifikācijas standarta Latvijai publiskā apspriešana”, PEFC Latvijas Padome, publ. 13.04.2015

Avots: http://www.pefc.lv/jaunumu2/196-pefc-mezu-apsaimniekosanas-sertifikacijas-standarta-latvijai-publiska-apspriesana

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *