“Nordic Homes” beidzot izdevies gūt peļņu; apgrozījums audzis par 25%

2014.gadā SIA Nordic Homes tupināja darboties koka karkasu māju ražošanas un būvniecības nozarē Latvijā un Eiropas Savienībā. Jānorāda, ka 2014.gadā īpaša uzmanība tika pievērsta ražošanas procesu optimizācijai un produkta kvalitātei. Pārskata gadā tika iegūts sertifikāts LVS EN ISO 9001-2009, kas ir kvalitātes vadības sistēmas standarts.

Aplūkojot iesniegto gada pārskatu, redzams, ka pērn uzņēmums pirmo reizi darbojās ar peļņu 236,433 tūkst. eiro apmērā, ko izlietos iepriekšējo gadu zaudējumu segšanai. 2014. gada neto apgrozījums ir 6,568 milj. eiro, kas ir par 25% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Jāpiebilst, ka pagājušajā gadā ieņēmumi no Latvijā realizētajiem projektiem ir samazinājušies par 67%, bet ieņēmumi no Lielbritānijā realizētiem projektiem ir pieauguši 64% apmērā.

Uzņēmuma vadība norāda, ka 2015.gadā plānots nodalīt ražošanas procesu no būvniecības. Turpmāk ražošanu veiks Nordic Homes, bet būvniecību Latvijā veiks meitas uzņēmums SIA NH būvnieks. Jāatzīmē, ka Nordic Homes turpinās ražot un piegādāt koka karkasa moduļus un paneļus sadarbības partneriem Latvijā un Lielbritānijā, kā arī strādās pie jauniem noieta tirgiem.

SIA Nordic Homes dibināts 2010. gada oktobrī. Uzņēmums ražo, piegādā un montē koka karkasu saliekamās paneļu un moduļu mājas.

 

Raksts: “Nordic Homes” beidzot izdevies gūt peļņu, Klientu portfelis, publ. 17.04.2015

Avots: https://www.klientuportfelis.lv/lv/jaunumi/3667/nordic-homes-beidzot-izdevies-gut-pelnu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *