PEFC aptauja liecina, ka pircēji uzticas sertifikācijas marķējumam

Vairāk nekā 80% pircēju, kas iegādājas koksnes produkciju, vēlas redzēt atbilstošu marķējumu, ja uzņēmums piedāvā preci, kas ražota no ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos iegūta sertificēta izejmateriāla.

Aptauja parāda, ka sertifikācijas marķējums, piemēram PEFC marķējums, ir vislabākais apliecinājums pirkumam, lai iegūtu pārliecību, ka koksnes produkti ir iegūti, ievērojot ilgtspējības principus. Pircēji visā pasaulē uzskata, ka ir svarīgi ievērot ētiskos apsvērumus. 60% respondentu piekrīt, ka izvēloties marķētu produkciju, viņi dod ieguldījumu pieprasījumā pēc ilgtspējīgi ražotas produkcijas.

PEFC aptaujā piedalījās 13 000 respondenti no 13 pasaules valstīm (Austrālijas, Austrijas, Brazīlijas, Ķīnas, Somijas, Francijas, Vācijas, Itālijas, Japānas, Spānijas, Zviedrijas un ASV). Katrā no šīm valstīm aptaujāti 1000 respondenti vecumā virs 16 gadiem.

 

Raksts: “PEFC aptauja liecina, ka pircēji uzticas sertifikācijas marķējumam un sagaida, ka uzņēmumi marķē produkciju”, PEFC Latvijas Padome, publ. 20.04.2015

Avots: http://www.pefc.lv/jaunumi-un-media/jaunumu/197-pefc-aptauja-liecina-ka-pirceji-uzticas-sertifikacijas-markejumam-un-sagaida-ka-uznemumi-marke-produkciju

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *