“Saldus mežrūpniecība” iegādāsies jaunas zāģmateriālu žāvēšanas kameras

27.aprīlī noslēdzies AS “Saldus mežrūpniecība” izsludinātais iepirkuma konkurss par zāģmateriālu žāvēšanas kameru iegādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Nepieciešamās iekārtas uzņēmumam piegādās SIA TT Systems. Darījuma līgumcena – 1,214 miljoni eiro.

Kā informējis AS “Saldus mežrūpniecība” valdes priekšsēdētājs Jānis Bertrāns, zāģmateriālu žāvēšanas kameras iecerēts iegādāties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu, kur uzņēmuma plānotie izdevumi veidos 706 850 eiro.

2014.gadā AS “Saldus mežrūpniecība” apgrozījums bija 51,225 miljoni eiro, kas  ir par 16,5% vairāk nekā 2013.gadā, liecina “Nasdaq Riga” iesniegtais uzņēmuma nerevidētais finanšu pārskats. Uzņēmums pagājušajā gadā ir guvis 515 218 eiro peļņu. Gadu iepriekš “Saldus mežrūpniecība” cieta 767 331 eiro zaudējumus. Uzņēmuma vadība turpina darbu pie ražošanas procesu optimizācijas un attīstības, lai pielāgotos esošajai tirgus situācijai un uzlabotu ekonomisko stāvokli un finanšu rādītājus uzņēmumā, teikts vadības ziņojumā. Vadības politika nav balstīta uz plaša profila saimniecisko darbību, bet gan uz saimnieciskās darbības attīstību divās savstarpēji saistītās nozarēs, palielinot ražošanas apjomus.

 

Avots: http://www.iub.gov.lv/lv/iubsearch/q/Saldus%20me%C5%BEr%C5%ABpniec%C4%ABba/

http://valmiera.pilseta24.lv/zinas/46/347145

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *