Zīmola “Bug” ražotajiem koka tauriņiem pievienojas citi aksesuāri

Koka aksesuāru zīmola Bug koka tauriņu rindas tagad papildina
aproču pogas un kaklasaites saspraudes, kā arī rokassprādzes un auskari dāmām.

«Gribam, lai cilvēki rotātos, lai arī vīrieši saprastu, ka viņiem ir aksesuāri,» saka Madara Lesīte, kura kopā ar Dzintaru Volmani un Robertu Strautnieku radījuši koka aksesuāru zīmolu Bug. Kopš zīmola izveidošanas, par ko DB rakstīja pirms diviem gadiem, Bug ir kļuvis par stabilu koka aksesuāru ražotāju. Iepriekš Roberts un Dzintars nodarbojās ar restaurāciju, bet tagad koka aksesuāru izgatavošana ir kļuvusi par viņu pamatnodarbošanos, savukārt restaurācija palikusi vien hobija līmenī. Tik tikko Bug ir atvēris savu internetveikalu bugbowtie.com, kas paralēli kalpos kā mājaslapa, kur pastāstīt par zīmola jaunumiem un kur būtu redzams viss, ko kompānija var paveikt. «Iepriekš īsti nebija nepieciešamības pēc internetveikala, jo apjomu, ko veikali pieprasīja tā vien varējām paveikt, bet šobrīd varam saražot vairāk,» saka Dzintars. Madara piebilst, ka tas nepieciešams, lai nopietni sevi prezentētu. Vēl viens svarīgs aspekts, kāpēc Bug komanda veido savu internetveikalu, ir tas, ka lielākoties veikali ar ražotājiem sadarbojas uz realizācijas līguma pamata, kas nozīmē, ka nauda par realizētajām precēm uzņēmuma kontā ienāk krietni vien vēlāk, nekā preces piegādātas tirgotājam. Turpretī savā internetveikalā naudas aprite būs daudz ātrāka.

«Esam iestājušies Latvijas modes zīmolu apvienībā. Bug akceptēts kā aksesuārs, kas ir gana labs modes industrijā. Esam sasnieguši dizaina, nevis amatniecības līmeni,» teic Madara. Latvijas modes zīmolu apvienībai ir savs veikals 8 Rooms. Jaunākais Bug komandas veikums ir kolekcija, kur papildu tauriņam, aproču pogām un kaklasaites saspraudei ir arī dāmu aksesuāri – rokassprādze un auskari. Bug mērķis ir parādīt koka daudzveidību, un jaunais produkts turpina iesākto. Jaunajā kolekcijā komanda izmēģina spēkus darbā ar jauniem materiāliem – koka detaļas papildina āda un sudrabs. Tāpēc jaunā kolekcija būs vēl augstākā cenu kategorijā.

Divu gadu laikā tauriņi un citi Bug aksesuāri ir bijuši nopērkami veikalos Lietuvā, Igaunijā, Dānijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Norvēģijā un pat Dienvidkorejā.

 

Raksts: “Tauriņiem pievienojas citi aksesuāri”, Anda Asere, publ. 28.04.2015

Avots: http://www.db.lv/mazais-bizness/sekojot-idejai/sekojot-idejai-tauriniem-pievienojas-citi-aksesuari-431527

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *