Seminārs Kuldīgā par aktualitātēm privāto mežu apsaimniekošanā

Latvijas meža īpašnieku biedrība (LMIB) sadarbībā ar Fondu Latvijas lauksaimniecības attīstībai 14.maijā Kuldīgā rīko semināru meža īpašnieku organizāciju biedriem un citiem interesentiem. Seminārā LMIB informēs par aktualitātēm privāto mežu apsaimniekošanā, meža īpašnieku kooperācijas attīstību Latvijā un citām aktualitātēm. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt arī par Igaunijas meža īpašnieku asociāciju darbību un pieredzi. Seminārā piedalās vieslektori no ASV – Kirk un Madeline David. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par meža īpašniekiem ASV, meža īpašnieku apmācību un citām valsts atbalsta programmām, asociāciju un citu organizāciju darbību, meža īpašnieku sadarbības principiem un gūt ieskatu par likumdošanu, labas apsaimniekošanas prakses principiem un meža sertifikāciju ASV.

Uz semināru tiek aicināti meža īpašnieku organizāciju biedri un citi interesenti. Semināra apmeklētājiem būs iespēja piedalīties diskusijās un uzdot jautājumus gan Latvijas meža īpašnieku organizāciju pārstāvjiem, gan ārvalstu viesiem. Semināra sākums plkst. 11.00, Kuldīgas mākslas namā (1905. gada iela 6). Semināra ilgums – 6 stundas. Vietu skaits ierobežots. Plašāka informācija un jautājumi – lelde.vilkriste(at)inbox.lv.

Seminārs tiek rīkots ar Baltijas – Amerikas brīvības fonda (BAFF) finansiālu atbalstu projekta „Saites ar zemi” ietvaros. Plašāka informācija par šo aktivitāti- http://www.flla.lv/pasakumi/projekts-saites-ar-zemi/

 

Raksts: “Mežsaimniecība Amerikā – seminārs Kuldīgā”, Latvijas meža īpašnieku biedrība, publ. 28.04.2015

Avots: http://www.mezaipasnieki.lv/lv/jaunumi/me%C5%BEsaimniec%C4%ABba_amerik%C4%81_-_semin%C4%81rs_kuld%C4%ABg%C4%81/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *