“Krauss” apgrozījums pērn sasniedza jau teju septiņus miljonus eiro

2005. gada nogalē dibinātais kokapstrādes uzņēmums SIA Krauss iesniedzis gada pārskatu par uzņēmuma finanšu darbību 2014. gadā.

Aplūkojot uzņēmuma darbības rādītājus pagājušajā gadā, kura pamatdarbība ir kokmateriālu zāģēšana, ēvelēšana un impregnēšana, secināms, ka gads izdevies ekonomiski stabils un veiksmīgs, ar zināmu ekonomisko attīstību. Jāatzīmē, ka pērn palielinājās potenciālo pasūtītāju skaits Latvijā, kas bija saistīts ar ražošanas apjoma palielināšanos un jaunu sadarbības līgumu noslēgšanu.

Uzņēmuma iesniegtais gada pārskats rāda, ka SIA Krauss neto apgrozījums devītajā pārskata gadā sasniedza jau 6,917 miljonus eiro. Kokapstrādes uzņēmuma peļņa pērn bija mērojama ar 455,365 tūkst. eiro pēc nodokļu nomaksas, rāda Lursoft rīcībā esošie dati.

 

Raksts: “Krauss apgrozījums pagājušajā gadā sasniedza jau teju septiņus miljonus eiro”, Klientu portfelis, publ. 05.05.2015

Avots: https://www.klientuportfelis.lv/lv/jaunumi/3730/krauss-apgrozijums-pagajusaja-gada-sasniedza-jau-teju-septinus-miljonus-eiro

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *