Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē Dubaijā “Downtown Design 2015”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas interjera dizaina priekšmetu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē “Downtown Design”, kas norisināsies 2015. gada 27.-30. oktobrī Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos!

Downtown Design ir ikgadēja starptautiska dizaina izstāde – viena no nozīmīgākajām dizaineru un ražotāju tikšanās vietām Tuvajos Austrumos, kas demonstrē labāko apgaismes, aksesuāru, tekstila un jaunāko tehnoloģiju jomā. Svarīgākais kritērijs, veicot zīmolu atlasi dalībai izstādē, ir produktu augstvērtīgā kvalitāte, inovatīvi risinājumi un tendences, kas ietver sevī gan mūsdienīgas nianses, gan radošus un individuālus risinājumus.

Dalība “Downtown Design” nodrošina unikālu platformu starptautiskajiem interjera dizaina zīmoliem, tādējādi ļaujot iekļūt strauji augošajā Tuvo Austrumu tirgū.  “Downtown Design” apmeklētāju vidū ir reģiona nozīmīgākie iepircēji un lēmumu pieņēmēji. 2014. gadā izstādi apmeklēja vairāk kā 15 000 apmeklētāju – reģiona nozīmīgākie arhitekti, dizaineri un iepircēji, kā arī valdības un karaliskās ģimenes pārstāvji.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. LIAA segs izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas. Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Pieteikšanās – līdz 25. maijam ŠEIT.

 

Raksts: “Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Downtown Design 2015″ Dubaijā”, Apvienotajos Arābu Emirātos, LIAA, skat. 08.05.2015

Avots: http://eksports.liaa.gov.lv/latvijas-nacionalais-stends-starptautiskaja-izstade-downtown-design-2015-dubaija-apvienotajos-arabu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *