Kokapstrādes nozares uzņēmēji atkal tiksies, lai pārrunātu aktualitātes

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 21. maijā pulksten 15 jau trešo reizi notiks kokapstrādes nozares uzņēmēju tikšanās, kurā plānots apspriest aktualitātes, apzināt problēmas un kopīgi meklēt risinājumus.

Trešajā tikšanās reizē savā pieredzē dalīsies «Nakts mēbeļu» vadītājs Juris Griķis, kurš šoreiz vairāk runās par savu jauno zīmolu «Heavens». «Tā kā mēs galvenokārt ražojam gultas un matračus, tad pastāstīšu par procesiem, kas notiek naktī, jo to mēs paši esam studējuši, lai radītu savus produktus pēc iespējas kvalitatīvākus, labākus – tā ir mūsu biznesa filozofija,» norāda J.Griķis, piebilstot, ka arī tirgū savus ražojumus pozicionē kā produktus ar stāstu un, viņaprāt, tādā veidā lietai var radīt pievienoto vērtību.

Vēl tikšanās laikā klātesošie tiks informēti par eksporta atbalsta iespējām no LIAA un detalizētāk iepazīstināti ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras atbalstu uzņēmējdarbībai.

Interesenti, kas vēlas piedalīties 21. maija kokapstrādes uzņēmēju sanāksmē, aicināti pieteikties līdz 18. maijam pa tālruni 63012155, 28342419 vai pa e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

 

Raksts: «Kocinieki» atkal pārrunās nozares aktualitātes, Ilze Knusle-Jankevica, publ. 08.05.2015

Avots: http://www.jelgavasvestnesis.lv/page/54?news_id=29113

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *