Informatīvs pasākums par mēbeļu izstādēm Ķelnē: imm cologne un ORGATEC

Koelnmesse GmbH, sadarbībā ar Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameru / AHK-Service SIA, ielūdz ieinteresētos Latvijas uzņēmumus uz informatīvu pasākumu par izstādēm imm cologne (mēbeles un interjers) un ORGATEC (biroju aprīkojums un iekārtojums), kas notiks trešdien, 27. maijā plkst. 10.00-11.30 Radisson Blu Hotel LATVIJA, zālē Sigma 2, Rīgā, Elizabetes ielā 55.

Izstāde imm cologne ir starptautiska mēbeļu un interjera izstāde, kas notiek Vācijas pilsētā Ķelnē katru gadu janvārī. Paralēli imm cologne pārmaiņus katru gadu tiek rīkotas izstādes LivingInteriors un LivingKitchen. 2016. gadā, vienlaicīgi ar mēbeļu izstādi, notiks LivingInteriors – starptautiskā interjera dizaina izstāde, kuras galvenās tēmas būs grīdas, sienas, gaismas un vannasistabas.

ORGATEC ir starptautiska biroju aprīkojuma un iekārtojuma izstāde, kas notiek Ķelnē reizi divos gados. Nākamā izstāde notiks 2016. gada oktobrī.

Ķelnes izstāžu sabiedrība Koelnmesse GmbH jau vairāk nekā 90 gadus ir tikšanās vieta uzņēmējiem. Katru gadu Koelnmesse GmbH rīko vairāk nekā 80 dažādas izstādes, gadatirgus un kongresus. Tā ir viena no lielākajām izstāžu sabiedrībām pasaulē.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Izstādes tiks prezentētas angļu val., diskusijas – latviešu un angļu val.

 

Avots: http://www.ahk-balt.org/lv/pasakumi/pasakumu-kalendars/event/events/informativs-pasakums-par-mebelu-izstadem-kelne-imm-cologne-un-orgatec/?cHash=abaf51b4fe148d78cb56c414aa9056a6

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *