Tērvetē svinēs tradicionālos tūrisma sezonas atklāšanas svētkus

Sestdien, 16. maijā, Tērvetes dabas parkā norisināsies vasaras sezonas atklāšanas svētki – “Pasakas modināšana”, uz kuru aicināts ikviens, kurš sapņo, lasa teiksmas un tic pasakām.

No pulksten 12 pa Tērvetes dabas parka takām un taciņām plūdīs dziesmu upe koru “Tērvete” un “Septiņi sapņi” izpildījumā. Atrakciju laukuma Lutauša pļavā lielus un mazus priecēs „Pasaku Nams” ar muzikāli teatralizēto priekšnesumu, kā arī iemīļotie rakstnieces Annas Brigaderes pasaku lugu tēli – Meža māte, princese Zeltīte, Sīkstulis un viņa Kalpone, jestrā Sila raganiņa un čaklās Rūķu saimes pārstāvji.

Ikvienam būs iespēja doties aizraujošā braucienā ar parka Pasaku bānīti. Savukārt tie, kuri vēlēsies pakāpties starp debesīm un zemi, varēs uzkāpt dižajā Tērvetes koka skatu tornī.

Šajā svētku dienā AS „Latvijas valsts meži”  ikvienam dāvina bezmaksas ieeju Tērvetes dabas parkā un novēl pasakaini jauku atpūtu!

Tērvetes koka skatu torņa apmeklējums 0.75 Eur, Pasaku bānītis 0.75 Eur/ 1 pietura/ 1 personai. “Laimīgās zemes Gaisa taku” apmeklējums – saskaņā ar atsevišķu cenrādi.

 

Raksts: “Pasakas modināšana Tērvetes dabas parkā”, AS Latvijas valsts meži, publ. 11.05.2015

Avots: http://www.mammadaba.lv/dabas-objektu-jaunumi/16-tervetes-dabas-parks/1353-pasakas-modinasana-tervetes-dabas-parka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *