Uzņēmums uzdāvina skolēniem izglītojošu mācību ekskursiju

Pateicoties akciju sabiedrībai “Strenču mežrūpniecības saimniecība”, aizraujošu mācību ekskursiju “Laižam mežā!” piedzīvojuši Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas 5.a un 5.b klases skolēni un kāds no viņiem varbūt pat nedaudz ielūkojies savā nākotnes profesijā.

A/s “Strenču mežrūpniecības saimniecība” ar Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolu sadarbojas jau sešus gadus. Sadarbības ietvaros otro gadu pēc kārtas uzņēmums šās izglītības iestādes 5.a un 5.b klases skolēniem sarīkoja izglītojošu ekskursiju par mežizstrādi, aptverot visu meža apsaimniekošanas ciklu.

Skolēni redzēja, kā senajā Vijciema čiekurkaltē tiek sagatavotas koku sēklas un kā a/s “Latvijas valsts meži” Strenču kokaudzētavā no sēklas izaug stādi. Savukārt uzņēmums “Strenču mežrūpniecības saimniecība” ar savu tehniku mežā bērniem demonstrēja, kā tiek sagatavoti un pie ceļa pievesti kokmateriāli, bet ekskursijas noslēgumā deva iespēju pašiem iestādīt jaunu mežu.

Vairāk informācijas laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 12. maijā.

 

Raksts: “Uzņēmums uzdāvina skolēniem izglītojošu ekskursiju”, Sandra Pētersone, publ. 12.05.2015

Avots: http://ziemellatvija.diena.lv/skolu-zinas/interesu-izglitiba/uznemums-uzdavina-skoleniem-izglitojosu-ekskursiju-99961

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *