“AJM Wood” aizvadītā gada apgrozījums pieaudzis par 35%

Jaunpiebalgas novadā reģistrētā kokapstrādes uzņēmuma SIA “AJM Wood” aizvadītā gada apgrozījums pieaudzis par 35%, sasniedzot 3 421 144 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Salīdzinot ar 2013.gadu, pieaugusi arī uzņēmuma peļņa – ja 2013.gadā tā bija 11 369 eiro, 2014.gadā tā sasniedza 20 433 eiro. Kā liecina informācija uzņēmuma vadības ziņojumā, uzņēmuma pamatdarbības veids ir skaidu brikešu ražošana un eksports. SIA “AJM Wood” 2014.gadā sekmīgi turpināja attīstīt darbības virzienu – kokapstrādi.

Uzņēmuma darbība ir pakļauta dažādiem finanšu riskiem, ieskaitot kredītrisku un procentu likmju svārstības riskus. Tā vadība cenšas minimizēt potenciālo finanšu risku negatīvo ietekmi uz uzņēmuma finansiālo stāvokli. Finanšu līdzekļi, kas potenciāli pakļauj SIA “AJM Wood” zināmai kredītriska pakāpei, galvenokārt ir naudas līdzekļi un pircēju un pasūtītāju parādi. Pārskata perioda beigās uzņēmums nebija pakļauts kredītriska koncentrācijas pakāpei. Pircēju un pasūtītāju parādi tiek uzrādīti atgūstamajā vērtībā. Uzņēmuma partneri naudas līdzekļu darījumos ir vietējās un starptautiskās finanšu institūcijas ar atbilstošu kredītvēsturi.

2015.gadā vadība paredz produkta ražošanas rentabilitātes pieaugumu, ko radījusi nozares stabilitāte un iepriekšējos gados iemantotā patērētāju uzticība produkcijai. Uzņēmuma vadība uzskata, ka, ja patērētāju pirktspēja nesamazināsies, SIA “AJM Wood” arī šogad turpinās sekmīgi attīstīties.

 

Raksts: “”AJM Wood” aizvadītā gada apgrozījums pieaudzis par 35%”, LETA, publ. 19.05.2015

Avots: http://cesis.pilseta24.lv/zinas/101/359487

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *