Dalība SNS Augstākā līmeņa pētījumu centru seminārā

Š.g. 18. maijā LVMI Silava Meža ekoloģijas un mežkopības pētniecības virziena vadošā pētniece Dr.silv. Zane Lībiete piedalījās SNS Augstākā līmeņa pētījumu centru seminārā Upsalā, Zviedrijā.

Semināra ietvaros tika sniegts pārskats par SNS atbalstītajām pētniecības aktivitātēm, Augstākā līmeņa pētījumu centru izveides mērķiem un vēsturi, SNS stratēģiskajām jomām (bioekonomika, klimats, sociālie aspekti) un mērķiem (pētniecības atbalsts ilgtspējīgai meža apsaimniekošanai, atbalsts reģionu konkurētspējas stiprināšana, pētniecības rezultātu izplatīšanai un komunikācijai) un diskutēts starp atsevišķu centru dalībniekiem (CAR ES, OSCAR, AdapCAR, CARe FOR US), SNS un nozares pārstāvjiem par iespējamiem darbības virzieniem nākamajam pētījumu periodam, jo pašreizējais SNS Augstākā līmeņa pētījumu centru projekts tuvojas noslēgumam.

Nākamajā projektu periodā uzsvars tiks likts uz ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un izmantošanu, politikas veidotāju un ieinteresēto pušu iesaisti, kompetenču un konkurētspējas attīstīšanu, rezultātu izplatīšanu un komunikāciju.

 

Raksts: “Dalība SNS Augstākā līmeņa pētījumu centru seminārā”, LVMI “Silava”, publ. 22.05.2015

Avots: http://www.silava.lv/73/section.aspx/468

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *