Rīgā norisināsies 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums

Šī gada 10.jūlijā Rīgā norisināsies 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums, kura mērķis ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt zināšanu pārnesi un finanšu kapitāla piesaisti Latvijai. Reaģējot uz ģeopolitisko saspīlējumu Eiropas austrumu reģionā un tā radīto iespaidu uz Latvijas ekonomikas izaugsmi, forumā uzmanības centrā būs jautājums par jaunu, perspektīvu eksporta tirgu apguvi, kur pastiprināta uzmanība tiks pievērsta tirdzniecības sakaru veicināšanai ar Ziemeļameriku un Ķīnu, kā arī jautājumam par Latvijas uzņēmējdarbības vides stiprināšanu un ieguldījumiem inovatīvā uzņēmējdarbībā.

Foruma dalībnieku lokā būs pārstāvēti gan pieredzējuši ekonomikas politikas plānotāji un ekonomisti, gan panākumiem bagāti biznesa līderi un uzņēmēji, kuri dalīsies savā pieredzē par investīciju piesaisti un iziešanu jaunos eksporta tirgos. Forumā ar savu pieredzi dalīsies arī vairāki sekmīgi Latvijas eksportējošo uzņēmumu pārstāvji. Jāatzīmē, ka forums piedāvās iespēju ne vien apmainīties pieredzē, bet arī tīklošanās iespējas ar uzņēmējiem un dažādu nozaru speciālistiem gan no Eiropas, gan Ziemeļamerikas, Āzijas un Austrālijas.

Latvijas uzņēmēji aicināti izmantot iespēju līdz š. g. 9. jūnijam reģistrēties dalībai forumā par pazeminātu dalības maksu (“early bird” piedāvājums). Lai saņemtu plašāku informāciju un reģistrētos, dodieties uz saiti: www.ieguldilatvija.lv.

 

Raksts: “Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums”, Biedrība “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”, publ. 29.05.2015

Avots: http://www.chamber.lv/lv/jaunumi/pasaules_latviesu_ekonomikas_un_inovaciju_forums_-349

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *