Aprīlī biroja mēbeļu imports Japānā samazinājies par 17%

2015. gada aprīlī Japānā tika ievests par gandrīz 17% mazāk biroja mēbeļu nekā iepriekšējā, marta mēnesī, ziņo Japānas Finanšu ministrija. Šāds kritums izveidojies, būtiski samazinoties piegādes apjomiem no Dienvidkorejas, Taivānas, Francijas un Vācijas. Tikmēr Ķīna, Portugāle, Polija un Itālija, kas ir četri galvenie šīs produkcijas piegādātāji, savu īpatsvaru Japānas tirgū palielināja par 5%.

Virtuves mēbeļu imports aprīlī samazinājās par 16%, neraugoties uz to, ka no Vjetnamas šī segmenta produkcijas piegādes apjomi palielinājās par 30%. Tikmēr guļamistabas mēbeļu imports no Ķīnas dotajā laika periodā Japānā palielinājās par gandrīz 45%.

Neraugoties uz piegādes apjomu samazinājumu martā, šā gada 1.ceturksnī kopējais biroja mēbeļu imports Japānā bija lielāks nekā gadu iepriekš. Tāpat šogad vairāk Japānā ievests guļamistabas mēbeļu, galvenokārt no Taizemes un Malaizijas. Turpretim virtuves mēbeļu imports samazinājies, kur 90% no piegādēm veido Vjetnamā, Ķīnā, Indonēzijā un Filipīnās ražotā produkcija.

 

Raksts: “В апреле 2015 г. Япония сократила импорт офисной мебели на 17%”, Lesprom Network, publ. 01.06.2015

Avots: www.lesprom.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *