Virpoto mietu ražotāja “Vilsa” apgrozījums sasniedzis 3,08 miljonus eiro

Krimuldas novada kokmateriālu tirdzniecības uzņēmuma SIA Vilsa apgrozījums 2014. gadā sasniedzis 3,08 miljonus eiro, kas ir par 496 296 eiro jeb 19% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmuma pamatdarbības veids ir kokmateriālu realizācija uz Eiropas valstīm, un kopš 2004. gada marta arī kokmateriālu augstspiediena impregnēšana. Galvenie realizētās produkcijas veidi ir mizoti mieti, virpoti mieti, žogu un terašu zāģmateriāli. 2009. gada vasarā pievienojās vēl viens realizētās produkcijas veids – tornado žogi un to uzstādīšana, kas ir nostabilizējies par pastāvīgu SIA Vilsa tirdzniecības produktu. Uzņēmumam ir aptuveni 45 sadarbības partneri Eiropā un ap 50 Latvijā, lielākoties tirgus aptver Lielbritāniju un Īriju. 2014. gadā eksporta apjoms nedaudz samazinājies, toties turpinās sadarbība ar Islandi, Norvēģiju, Krieviju, Azerbaidžānu un lielā mērā ar Baltkrieviju.

Nākotnē SIA Vilsa plāno jauna ražošanas kompleksa izveidi, kas dotu iespēju samazināt ārpakalpojumu apjomu.

 

Avots: Firmas.lv

Viens komentārs par “Virpoto mietu ražotāja “Vilsa” apgrozījums sasniedzis 3,08 miljonus eiro

  • 2016. gada 11. augusts at 14:01
    Permalink

    2010. gadā SIA “Vilsa” uzstādītais žogs ar 4 pakāpes imprignējuma koka mietiem jau ir nopuvis, bet tolaik paši deklarēja, ka stāvēšot 15-20 gadus. Tagad, kad iesniedzu viņiem pretenziju, šie nekauņas piedāvā man uzstādīt jaunu un pašam par to arī samaksāt.

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *