Latvijas kokrūpnieki dosies tirdzniecības misijā uz Nīderlandi un Beļģiju

No š.g. 4. līdz 5. jūnijam Latvijas koka apstrādes uzņēmumi brauc tirdzniecības misijā uz Nīderlandi un Beļģiju, lai tiktos ar potenciālajiem aģentiem un izplatītājiem. Misijā piedalās Būvnieku Alianse, Eco House International, Staļi un Riga Chair. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) pārstāvēs vēl 14 Latvijas uzņēmumus no mēbeļu ražošanas, pārtikas un metālapstrādes industrijām, kas izrādīja interesi atrast aģentus vai izplatītājus Nīderlandes tirgū.

4. jūnijā Latvijas Koka karkasu ražotāji un mēbeļu ražotāji piedalīsies Nīderlandes aģentu asociācijas VNT rīkotajā Vēstniecību tirgū (Embassy Market), kurā zīmolus un ražotājus prezentēs Latvijas, Austrijas un Polijas vēstniecības. Pasākumā būs pieejams arī LIAA stends, kur uzsvars likts uz Latvijas koka industriju, jo koka izstrādājumi ir populārākā prece no Latvijas Nīderlandes tirgū. Stendā būs pieejama informācija arī par citiem nozaru produktu ražotājiem no Latvijas. Pasākuma laikā Latvijas ražotājiem būs iespēja tikties ar aģentiem un citiem potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī iegūt kontaktus citu valstu stendos.

Vēstniecību tirgus notiks “Media Park Hilversumā”, kas ir Nīderlandes televīzijas industrijas sirds un visu televīzijas šovu filmēšanas vieta. Šāds pasākums notiek jau 6. gadu pēc kārtas, un tā ir lieliska iespēja vienuviet uzrunāt ap 60 dažādu nozaru aģentus un izplatītājus Nīderlandē.

Tirdzniecības misijas ietvaros, 5. jūnijā Latvijas vēstniecībā Beļģijā notiks informatīvais seminārs un kontaktbirža Latvijas uzņēmējiem ar Beļģijas būvnieku asociācijām un uzņēmumiem. Vizītes ietvaros plānotas arī dažādas individuālās tikšanās Amsterdamā un Hilversumā.

Latvijas uzņēmēju dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta “Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas” ietvaros.

 

Preses relīze: “Latvijas koka ražotāji tiksies ar aģentiem Nīderlandē”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, publ. 03.06.2015

Avots: http://m.lvportals.lv/visi/preses-relizes?id=271732

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *