Aicina pieteikties uz ikgadējo mednieku festivālu „Minhauzens 2015”

No 31.jūlija līdz 2.augustam Staļģenē šogad notiks mednieku festivāls Minhauzens 2015. Festivāla rīkotāji: Latvijas Mednieku asociācija, Jelgavas novada pašvaldība, Jaunsvirlaukas pagasta pārvalde, Medību saimniecības attīstības fonds, AS „Latvijas valsts meži”, sponsori un atbalstītāji. Festivāla devīze: Minhauzens nemelo un uzvar godīgi! Mērķis: Būt starp savējiem un izjust mednieku garu – jautrību, draudzību un azartu, kā arī mednieku izglītošana, medību tradīciju un kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšana.

Laiks un vieta: 2015.gada 31. jūlijs – 2.augusts, Staļģene, Staļģenes stadions un tā apkārtne.

Dalībnieki: festivālā aicinātas piedalīties mednieku formējumu komandas un to līdzjutēji. Ieteicamais sacensību dalībnieku skaits komandā – 15. Dalībnieku vecums, dzimums un meistarība nav limitēti. Festivāla sacensību vērtējumā piedalās tikai pieteiktie dalībnieki. Katrs dalībnieks drīkst startēt tikai vienā komandā un papildus citām sacensībām tikai vienā šaušanas veidā.

Pieteikumi: rakstiski pieteikumi atbilstoši formai (1.pielikums) par komandas piedalīšanos festivālā jānosūta līdz 17.jūlijam uz e-pastu: minhauzens@latma.lv

 

Raksts „Barons Minhauzens izsludina pieteikšanos festivālam”, Latvijas Mednieku asociācija „LATMA”, publ. 08.06.2015

Avots: www.latma.lv

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *