Latvijas uzņēmumu nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Bygg Reis Deg”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvnindustrijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē “Bygg Reis Deg 2015”, kas norisināsies 2015. gada 14.-17. oktobrī Lillestremā, Norvēģijā!

“Bygg Reis Deg” ir lielākā celtniecības uzņēmumu un būvmateriālu ražotāju izstāde Norvēģijā. Izstāde tiek rīkota kopš 1954. gada un norisinās reizi divos gados, un šogad tā notiks 26. reizi. 2013. gadā izstādē piedalījās 544 dalībnieki no 16 valstīm (no Norvēģijas – 444). Izstādi apmeklēja vairāk kā 50 000 viesu.

Tradicionāli izstādē pārsvarā tiek pārstāvētas tādas produktu grupas, kā celtniecības materiāli, celtnieku profesionālais aprīkojums un piederumi, virtuves iekārtas, apkures iekārtas, ventilācijas un santehnikas iekārtas, krāsas un lakas, elektriskās iekārtas un apgaismes ķermeņi, celtniecības stikls, rokas un mehāniskie instrumenti, dzīvojamās mājas un to risinājumi, kā arī citi produkti un pakalpojumi celtniecības nozarē.

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem. Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 % apmērā, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” līdz 2015. gada 30. oktobrim.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem (šeit).

Pieteikšanās līdz 9. jūlijam ŠEIT.

 

Raksts: “Latvijas uzņēmumu nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Bygg Reis Deg 2015″ Lillestremā, Norvēģijā”, LIAA, skat. 06.07.2015

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/latvijas-uznemumu-nacionalais-stends-starptautiskaja-izstade-bygg-reis-deg-2015-lillestrema-norvegija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *