Konferencē prezentē jaunākos meža nozares pētījumu rezultātus

No 15. līdz 17. martam norisinājās starptautiski zinātniskā konference “Zinātne un prakse meža nozares attīstībai”, kuru organizēja LLU Meža fakultāte sadarbībā ar LVMI “Silava” un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju.

Pirmā konferences diena tika aizvadīta Vecauces pilī. Plenārsēdē piedalījās: Auces novada Domes priekšsēdētājs, LLU rektore, delegācija no Zemkopības ministrijas,  Latvijas Kokrūpniecības federācijas, akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži”, LVMI “Silava”, Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta, SIA “Rīgas meži”, Meža īpašnieku biedrības, kā arī pārstāvji no citiem uzņēmumiem. Pēc plenārsēdes konferences dalībnieki apmeklēja SIA “Tehnika Auce”, kur notika tehnikas demonstrējumi, bet vēlāk devās apskatīt enerģētiskās koksnes plantāciju.

Sekcijas “Mežkopība un meža ekoloģija”un “Meža izmantošana un kokapstrāde” norisinājās LLU Meža fakultātē. Zinātniski praktiskā konferencē piedalījās arī pārstāvji no Igaunijas un Somijas, tāpēc no vietējās tā pārtapusi par starptautisku. Kopumā to apmeklēja liels dalībnieku skaits: plenārsēdē piedalījās 65 personas, sekcijā “Mežkopība un meža ekoloģija” – 127  un sekcijā “Meža izmantošana un kokapstrāde” – 67.

Konferences prezentācijas pieejamas Meža fakultātes mājaslapā.

 

Raksts: “Konferencē prezentē jaunākos meža nozares pētījumu rezultātus”, Jeļena Rūba, LLU, publ. 20.03.2017

Avots: http://www.mf.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=1044

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *