Ogres tehnikuma kokgāzēju komanda gatavojas Eiropas čempionātam

No 25. līdz 28.maijam Šveicē norisināsies 16.Eiropas mežsaimniecības studentu čempionāts, kurā piedalīsies arī Ogres tehnikuma (OT) komanda.

Pagājušajā gadā šajā čempionātā OT Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļas Mežsaimniecības tehniķa izglītības programmas tolaik 2.kursa audzēkne Mārīte Līga Griķe individuālajā vērtējumā jaunietēm izcīnīja 3.vietu.

Veiksmīgs bija arī Ogres mežinieku starts 52. Baltijas valstu Meža nozares profesionālajās sacensības, kur OT komanda bija spēcīgākā no visām trim Baltijas valstīm.

Lai labāk sagatavotos atbildīgajiem startiem Baltijas un Eiropas sacensībās, OT kokgāzēju komanda no 18.līdz 19.martam piedalījās treniņnometnē Igaunijā, Luua Mežsaimniecības skolā, kas maijā rīkos 53. Baltijas valstu Meža nozares profesionālās sacensības.

Savukārt aprīļa beigās notiks Igaunijas atklātais čempionāts kokgāzējiem, kurā piedalīsies Baltijas valstu un Somijas profesionālie koku gāzēji. Šajās sacensībās būs iespēja startēt arī trijiem OT audzēkņiem, savukārt Eiropas mežsaimniecības studentu čempionātā varēs piedalīties četri kokgāzēji.

 

Raksts: “Ogres tehnikums kokgāzēju komanda gatavojas Eiropas čempionātam”, Ogres tehnikums, publ. 2017.g.

Avots: http://www.ovt.lv/?option=com_content&view=article&Itemid=309&id=1139

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *