Uzņēmēju dienā Ogres tehnikumā demonstrē meža tehniku

Ogres tehnikuma (OT) Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļā 21.martā notika Uzņēmēju – Atvērto durvju diena, kas pulcēja vairākus simtus interesentu.

“Mēs iesaistām audzēkņus izglītības procesā, un vēlamies parādīt, ko viņi dzīvē var sasniegt. Pirms divām nedēļām Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļā, tāpat kā visā tehnikumā, notika Absolventu diena. Tajā audzēkņi varēja tikties ar tehnikuma absolventiem, kuru vidū ir arī nodaļas vadītājs Klāvs Miezis. Savukārt šodien mēs vēlamies parādīt sadarbību ar uzņēmējiem,” atklājot pasākumu, sacīja OT direktore Ilze Brante.

OT direktore informēja par tehnikuma vēsturi, attīstību un nākotnes plāniem. Mežsaimniecības un kokizstrādājumu nodaļas audzēkņi var apgūt profesiju pirms gada uzceltā angārā, iesaistīties darba vidē balstītā izglītībā un paralēli valsts piešķirtajai stipendijai saņemt arī uzņēmumu stipendijas. Pasākumā varēja tikties ar uzņēmējiem, kā arī uzzināt par profesionālā dienesta iespējām Latvijas armijā.
Laukumā pie mācību angāra ikviens varēja aplūkot un izmēģināt meža tehniku, iemācīties gatavot putnu būrīšus, stādīt kokus, pavērot, kā tehnikuma audzēkņi darbojas ar motorzāģiem.

 

 

Raksts: “Uzņēmēju dienā Ogres tehnikumā demonstrē meža tehniku”, Ogres tehnikums, publ. 2017.g.

Avots: http://www.ovt.lv/?option=com_content&view=article&Itemid=309&id=1124

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *