SIA “Avoti SWF” saņems UIN atlaidi par 12,5 milj. eiro investīcijām jaunas koksnes granulu ražotnes izveidē

Ministru kabinets šā gada 11. aprīļa sēdē atbalstīja Ekonomikas ministrijas ierosinājumu par uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) atlaides piešķiršanu SIA “Avoti SWF” investīciju projektam „Eksperimentālas granulu ražotnes izveide”.

Investīciju projekta īstenošana uzņēmumam ļaus ieviest ražošanā augstvērtīgas koksnes granulas, kas tiks ražotas no kokapstrādes ražošanas atgriezumiem un mazvērtīgas koksnes, iegūstot produktu ar lielu pievienoto vērtību un eksporta potenciālu. Kopumā SIA „Avoti SWF” investīciju projekta ietvaros plāno veikt ieguldījumus 12 549 800 eiro apmērā, kas nozīmē, ka pēc projekta īstenošanas uzņēmumam būs tiesības piemērot UIN atlaidi 3 137 450 eiro apmērā.

SIA „Avoti SWF” ir dibināts 1994. gadā un atrodas Gulbenes novadā. Uzņēmums ir viens no lielākajiem masīvkoka mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Baltijā un tā stabilo attīstību veicinājusi ilgtermiņa sadarbība kopš 1998.gada ar IKEA SUPPLY AG, kas ir viena no lielākajām mēbeļu un interjera preču veikalu ķēdēm pasaulē.

 

Raksts: “SIA “Avoti SWF” saņems UIN atlaidi par 12,5 milj. eiro investīcijām jaunas koksnes granulu ražotnes izveidē”, Ekonomikas ministrija, publ. 11.04.2017

Avots: https://www.em.gov.lv/lv/jaunumi/14558-sia-avoti-swf-sanems-uin-atlaidi-par-125-milj-eiro-investicijam-jaunas-koksnes-granulu-razotnes-izveide

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *