Cēsīs notiks Koka dienas

Otrdien, 2. maijā, Cēsīs notiks starpdisciplināra konference par koku arhitektūrā, amatniecībā un dizainā. Konferencē piedalīsies Latvijas un Austrijas, Somijas, Itālijas un Lielbritānijas arhitekti, rūpnieki, dizaineri, tehnologi, zinātnieki un amatnieki, un to rīko Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultāte.

RTU arhitektūras studenti, kuri vēlas dzirdēt Latvijas koka nozares iedvesmojošākos stāstus, uzzināt, kā iespējams apvienot dizainu, mākslu, ražošanu un amatnieku prasmes, aicināti līdz 28. aprīlim aizpildīt pieteikšanās anketu. Visi skolēni, studenti un mācībspēki no Latvijas konferencē var piedalīties bez maksas. Konferencē tiks nodrošināta sinhronā tulkošana latviešu un angļu valodā.

Starpdisciplinārā konference notiks no plkst. 9 līdz 18 Vidzemes koncertzālē «Cēsis».

Konference ir viens no pasākumu cikla «Koka arhitektūras, amatu, rūpniecības un dizaina dienas 2017. gada 2.-4. maijā, Cēsīs, Latvijā» jeb Koka dienu notikumiem. To laikā norisināsies vairākas darbnīcas, vasaras skola, ekskursijas un citi pasākumi.

Konferences programma un sīkāka informācija par Koka dienām.

Otrs centrālais Koka dienu notikums – izstāde, kurā Vidzemes un Latvijas koka rūpniecības un amatniecības uzņēmumi izrādīs savus ražojumus un tehnoloģijas – šūpuļzirgus, virtuves piederumus, mēbeles, skrejriteņus, ģimenes mājas un augstceltnes, koka rotaļlietas, liela laiduma konstrukcijas un šķērslīmētus paneļus.

 

Raksts: Cēsīs notiks Koka dienas, Rīgas Tehniskā universitāte, pub. 19.04.2017

Avots: http://www.rtu.lv/lv/universitate/masu-medijiem/zinas/atvert/cesis-notiks-koka-dienas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *