LIAA Biznesa inkubatora dalībnieks iegūst prestižu dizaina apbalvojumu

Railis Design zīmola greznais ēdamgalds SARMA ieguvis pasaules mēroga dizaina apbalvojumu – prestižo Itālijas «Silver A’Design Award 2016» balvu kategorijā «Mēbeļu, interjera priekšmetu un mājlietu dizains».

Konkurss «A’Design Award & Competition» notiek Itālijā un ir pasaulē lielākais un daudzpusīgākais starptautiskais ikgadējais dizaina konkurss, kas godina izcilību dizainā un veicina tā atpazīstamību. Balvu ieguvējus nosaka starptautiska žūrijas komisija, kurā darbojas dažādu jomu eksperti. Visus konkursa uzvarētājus var apskatīt šeit: https://competition.adesignaward.com/winners.php

Zīmols Railis Design ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubatora dalībnieks, kur iegūst konsultācijas, apmācību un citus pakalpojumus ar ES līdzfinansējumu uzņēmējdarbības turpmākai attīstībai.

LIAA izveidotie biznesa inkubatori darbojas visā Latvijā. Inkubatori sniedz atbalstu personām un komersantiem, nodrošinot uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijas, apmācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

Zīmols Railis Design, Latvijā izgatavo dizaina mēbeles, iedvesmu smeļoties no Islandes sūrās dabas, par pamatu saviem dizaina risinājumiem ņemot vulkānu izvirdumu palieku formas un krāsas, tās kombinējot ar augstvērtīgiem kokmateriāliem un krāsainiem metāliem, rezultātā radot greznas mēbeles un dizaina priekšmetus.

 

Raksts: LIAA Biznesa inkubatora dalībnieks iegūst prestižu dizaina apbalvojumu, LIAA, publ. 20.04.2017

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/aktualitates/liaa-biznesa-inkubatora-dalibnieks-iegust-prestizu-dizaina-apbalvojumu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *