RTU Dizaina tehnoloģiju institūts aicina uz Meža dienām Kārķos

No 4. līdz 5. maijam Valkas novada Kārķos notiks 14. Meža dienas, kurās lieli un mazi varēs iesaistīties dažādās darbnīcās, piedalīties auto pašgājēju sacensībās, iepazīt tuvējo apkārtni un nodarboties ar citām aktivitātēm. Meža dienas rīko Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts sadarbībā ar Kārķu pagasta pašvaldību.

Meža dienu ieskaņas pasākums notiks 4. maijā plkst. 16.30 ar ekskursiju uz Vijciema pagastu, kurā būs iespēja apskatīt Čiekuru kalti, Vijciema koka baznīcu un iepazīties ar kokapstrādes uzņēmumu «Celīši». Meža dienu atklāšana notiks 5. maijā plkst. 9. Dienas gaitā norisināsies kokapstrādes darbi dažādos objektos, darbosies studentu un viesu izveidotās darbnīcas, kurās varēs apstrādāt zaļu koku, izgatavot rotas, sapņu ķērājus, lokus, auto modeļus, kā arī notiks talka, koku stādīšana, alpīnisma un citas aktivitātes.

Plkst. 14 uz auto ceļa P22 pie Kārķu Tautas nama sāksies 6. starptautiskās koka auto pašgājēju sacensības. Tajās var piedalīties ikviens interesents, kurš iepriekš būs sameistarojis nolikumam atbilstošu auto. Tam jābūt veidotam no dabas materiāliem, pārsvarā no koka. Sacensību galvenā balva ir Eiropas Parlamenta deputāta Arta Pabrika dāvāts brauciens uz Briseli.

 

Raksts: RTU Dizaina tehnoloģiju institūts aicina uz Meža dienām Kārķos, Rīgas Tehniskā universitāte, pub. 24.04.2017

Avots: http://www.rtu.lv/lv/universitate/masu-medijiem/zinas/atvert/rtu-dizaina-tehnologiju-instituts-aicina-uz-meza-dienam-karkos-1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *