Būvniecības nedēļa – nozīmīgs diskusiju forums nozares tālākās izaugsmes sekmēšanai

Ekonomikas ministrijas (EM) un Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) organizētajā ikgadējā “Būvniecības nedēļā 2017” 18.-21. aprīlī vairāk nekā 400 būvniecības un kokrūpniecības nozares eksperti, politikas veidotāji, izglītības un valsts iestāžu speciālisti diskutēja par būvniecības nozares aktualitātēm politikā, būvnormatīvos un izglītībā.

Būvniecības nedēļa, kas šogad tika organizēta jau trešo gadu pēc kārtas, kļuvusi par nozīmīgu diskusiju forumu, kurā tiekas vairāki simti būvniecības un ar to saistīto nozaru eksperti un diskutē par tālākajiem soļiem nozares izaugsmes sekmēšanā, politikas un uzraudzības pilnveidošanā.

Būvniecības nedēļā īpaši jāizceļ starptautiskais Koka apbūves forums, kas šogad norisinājās pirmo reizi. Lai veicinātu koka daudzstāvu ēku būvniecību Latvijā, pieredzē par koka apbūves priekšrocībām, specifiku, ilgtspēju, normatīvo regulējumu, pozitīvajiem piemēriem, kā arī par Latvijas tirgus potenciālu dalījās gan pašmāju, gan arī ārvalstu eksperti. Diskusijas noslēgumā EM pauda gandarījumu par veiksmīgo sadarbību ar būvniecības nozari un plānotajām izmaiņām koka ēku būvniecībā, kā arī informēja par būvniecības apjoma pieauguma prognozēm. Koka ēku būvniecība nākošos gados varētu veidot 1-3% no būvniecības apjoma.

“Būvniecības nedēļas 2017” prezentācijas publicētas BVKB mājaslapā.

 

Raksts: Būvniecības nedēļa – nozīmīgs diskusiju forums nozares tālākās izaugsmes sekmēšanai, Ekonomikas ministrija, publ. 03.05.2017

Avots: https://www.em.gov.lv/lv/jaunumi/14739-buvniecibas-nedela-nozimigs-diskusiju-forums-nozares-talakas-izaugsmes-sekmesanai

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *