Cewood jaunajā ražošanas kompleksā investēti pieci miljoni eiro

Ēveļskaidas produktu ražotājs SIA Cewood jauatklātajā ražošanas kompleksā Jaunlaicenes pagastā, Alūksnes novadā, investējis piecus miljonus eiro, pastāstīja kompānijas valdes loceklis Ingars Ūdris. Jaunais ražošanas komplekss, kura izveide tika sākta 2014.gadā, tika atklāts trešdien, 17.maijā. Tur uzņēmums ražos cementētas ēveļskaidu plātnes, kas ir moderns un ekoloģisks materiāls ar plašu pielietojumu un augošu pieprasījumu.

Kompānijas produkcijas klāstā ir ne tikai jau pierastās, konstruktīvajā celtniecībā izmantojamās fibrolīta plātnes, bet arī no smalkākas skaidas un baltā cementa ražotās dekoratīvi akustiskās plātnes, kas ir populārs interjera apdares materiāls sienām un griestiem ar skaņas absorbcijas īpašībām, noturību pret mitrumu un kaitēkļiem.

Ūdris sacīja, ka ražotnē nodarbināti 35 cilvēki, un gada laikā darbinieku skaits varētu pieaugt divkārt. «Visi ražošanas procesi ir maksimāli automatizēti, cilvēki nodrošina kontroli un vadību. Ar lepnumu varam teikt, ka esam vienīgais šāda materiāla ražotājs Baltijas valstīs, un priecājamies par iespēju ražot augstas pievienotās vērtības produkciju, kura ir labvēlīga cilvēka veselībai un nodrošina vides komfortu,» sacīja kompānijas valdes loceklis. Pēc viņa teiktā, jaunā ražošanas kompleksa jauda pārsniedz 25 000 kubikmetru produkcijas gadā. Cewood veic pilnu ražošanas ciklu, tostarp materiāla sagatavošanu un pēcapstrādi ar krāsošanas, profilēšanas un citām funkcijām. Uzņēmums 90% produkcijas plāno realizēt ārvalstīs un galvenie noieta tirgi būs Eiropas valstis, Āzija, kā arī ASV.

 

Raksts: “Cewood jaunajā ražošanas kompleksā investēti pieci miljoni eiro”, LETA, publ. 18.05.2017

Avots: http://www.db.lv/ekonomika/razosana/cewood-jaunaja-razosanas-kompleksa-investeti-pieci-miljoni-eiro-463007?utm_campaign=footer_news&utm_source=startpage_bottom

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *