“Stora Enso Latvija” ieguldīs 350 000 eiro jaunās iekārtās

Kokapstrādes uzņēmums “Stora Enso Latvija” par 350 000 eiro plāno iegādāties zāģbaļķu mizotāja rotoru ar pneimopiedziņu un padeves ruļļu priekšatvēršanās sistēmu, tādējādi ievērojami uzlabojot ražošanas procesa energoefektivitāti, liecina sludinājums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Projekta īstenošanai izsludināts iepirkumu konkurss, kura pretendentiem līdz 29.maijam jāpiesakās agregātu izgatavošanai, piegādei, uzstādīšanai, automatizācijai un nodošanai, uzlabojot ražošanas procesa energoefektivitāti. Projektu plānots īstenot ar Lauku atbalsta dienesta administrēto līdzfinansējumu Eiropas Savienības fondu programmā “Izaugsme un nodarbinātība”.
“Stora Enso Latvija” tika izveidots 2009.gada nogalē, izmaksu optimizēšanas procesā apvienojot kokzāģēšanas uzņēmumu AS “Stora Enso Timber”, koksnes sagādes un tirdzniecības SIA “Stora Enso mežs”, zāģmateriālu tirdzniecības SIA “Puumerkki” un SIA “Stora Enso Timber Trading”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4,58 miljoni eiro. Uzņēmums atrodas Smiltenes novada Launkalnē un nodarbina vairāk nekā 100 darbiniekus. Galvenie darbības virzieni ir zāģmateriālu ražošana un tirdzniecība, apgādājot ar izejmateriāliem mātesuzņēmuma “Stora Enso” Somijas, Zviedrijas un Baltijas uzņēmumus.
2015.gadā “Stora Enso Latvija” strādāja ar 53,033 miljonu eiro apgrozījumu un 3,269 eiro peļņu, pērnie finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

 

Raksts: “Stora Enso Latvija” ieguldīs 350 000 eiro jaunās iekārtās, LETA, publ. 17.05.2017

Avots: http://laukos.la.lv/stora-enso-latvija-ieguldis-350-000-eiro-jaunas-iekartas/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *