Rīgā atklāta Latvijas valsts mežu vēstniecība

Šodien Vaiņodes ielā 1, Rīgā atvēršanas svētkus svinēja Latvijas valsts mežu vēstniecība – vieta, kurā satikties ne tikai mežsaimniecības entuziastiem, bet arī tiem, kurus aizrauj dārza darbi un brīvā laika pavadīšanas iespējas Latvijas skaistākajās atpūtas vietās.

LVM “Sēklas un stādi” direktors Guntis Grandāns ar lepnumu stāsta: “Jaunizveidotā vēstniecība ir piepildījums sen lolotajai uzņēmuma iecerei radīt vietu Rīgā, kurā satikties dabas mīļotājiem ar visdažādākajām interesēm un vajadzībām: gan tiem, kas vēlēsies iegādāties stādus un saņemt zinošu ekspertu konsultāciju par dārza un mežsaimniecības jautājumiem, gan tiem, kas meklē gaumīgus dabas materiālu dizaina priekšmetus un  unikālas dāvanas. Vēstniecībā gaidīsim arī tos, kurus interesē atpūtas iespējas Latvijas valsts mežos, lai sniegtu izsmeļošu informāciju un iespēju iegādāties dāvanu kartes iecienīto vietu apmeklējumam.”

Latvijas valsts mežu vēstniecība Rīgā, Vaiņodes ielā 1 turpmāk būs atvērta ik darba dienu 9.00-18.00, kā arī sestdienās 09.00-15.00, tālruņa nr. +37123280001, e-pasts vestnieciba@lvm.lv. Aktuālāko mežā un dārzā uzzini pirmais vēstniecības Facebook lapā: www.facebook.com/LVMVestnieciba.

 

Raksts: Rīgā atklāta Latvijas valsts mežu vēstniecība, AS Latvijas valsts meži, publ. 16.06.2017

Avots: http://www.lvm.lv/jaunumi/3409-riga-atklata-latvijas-valsts-mezu-vestnieciba

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *