Izstādes „Sibīrijas mežu izmantošana. Mežrūpniecība -2009″ atklāšana

Vakar, 15.septembrī Irkutskā, Krievijā, notika oficiālā 16.Starptautiskās izstādes „Sibīrijas mežu izmantošana. Mežrūpniecība -2009″ oficiālā atklāšana.Tā ir starptautiska mežizstrādes un kokapstrādes nozares iekārtu izstāde, kas profesionāļiem sniedz iespēju dalīties savstarpējā pieredzē, uzlabot sadarbību, kā arī demonstrēt savus sasniegumus un inovācijas.

Galvenie uzdevumi, ko plānots atrisināt 4 izstādes dienu laikā, – jaunu koksnes apstrādes tehnoloģiju ieviešanas iespējas, kā arī investīciju piesaiste Sibīrijas mežrūpniecības attīstībai.

Uz izstādi ieradušies dalībnieki no dažādiem Krievijas reģioniem, kā arī pārstāvji no Ķīnas, Japānas, Somijas, Kanādas, Austrijas un Vācijas.

Izstādē galvenokārt akcentēts nevis apaļkoksnes eksports, bet koksnes dziļākas pārstrādes iespējas valsts robežās. Kā zināms, Irkutska, gadā izstrādājot 20 milj.m3 koksnes, Krievijā ir vadošais apgabals pēc sagatavotajiem koksnes apjomiem. Turklāt, koksnes pārstrāde valsts robežās ir izdevīgāka, ko ļauj arī mūsdienu tehnoloģijas.

Lasīt vairāk: www.wood.ru

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *