Atbalsta programma „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana” mērķis ir veicināt Latvijas komersantu konkurētspēju ārējos tirgos un profesionālo kapacitāti, sekmēt jaunu tirgu apgūšanu, kā arī nostiprināšanos esošajos – iepazīstināt ārvalstu pircējus ar Latvijas preču un pakalpojumu priekšrocībām, veicināt sadarbības partneru atrašanu. Aktivitātes ietvaros tiks atbalstīta arī Latvijas komersantu franšīze ārvalstīs.

Programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” otrās projektu iesniegumu atlases kārtas termiņš ir 17.08.2009. – 31.12.2009.

Atbalsts tiek piešķirts komersantu līdzdalībai starptautiskajās izstādēs, tirdzniecības misijās, kontaktbiržās un tiešajās vizītēs pie sadarbības partneriem ārvalstīs; biedrību un kooperatīvo sabiedrību dalībai starptautiskās izstādēs un konferencēs (semināros) ārvalstīs; biedrību organizētām konferencēm par eksporta jautājumiem, kā arī valsts vai pašvaldību iestādēm, kuras ir kā finansējuma saņēmēji partnerības projektā, kurā pārējie partneri ir komersanti, biedrības vai kooperatīvās sabiedrības.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *