Radošas un mūsdienīgas jumta konstrukcijas

Būvmateriālu un būvkonstrukciju ražotājs SIA „JMR” jau vairāk kā 10 gadus apgādā Latvijas būvniekus ar radošiem jumta konstrukciju risinājumiem un kvalitatīviem projektiem. Tiek piedāvātas konstrukcijas gan vienkāršiem vienslīpu un divslīpu jumtiem, gan sarežģītiem daudzplakņu jumtiem, kupoliem un liektiem jumtiem.

J-truss jumta kopnes ir laikmeta prasībai atbilstošs moderns, tehnoloģisks un ekonomisks risinājums, kas ļauj izgatavot visu mansarda stāva konstrukciju komplektu jau rūpnīcā.

Easi-joist siju sistēmā tiek apvienots koksnes vieglums un metāla atgāžņu izturība. Šo īpašību apvienojums ļauj projektēt pārsegumus dzīvojamām un rūpnieciskām ēkām, kuru laidumi ir lielāki par tiem, kas iespējami ar ierastajām koka sijām.

SMARTROOF jumta paneļu sistēma uzskatāma par patiesi milzīgu lēcienu jumta konstruēšanas nozarē, ienesot tajā svaigu elpu un jaunu filosofiju – daudz telpas, daudz gaismas, neparastu struktūru, ātru izbūvi. SMARTROOF jumta risinājums ļauj izvairīties no garensijām un citiem dārgiem jumta konstukcijas elementiem, kas parasti aizņem ievērojamu apdzīvojamās telpas daļu jumta stāvā.

Latvijas būvnieki jau ir pozitīvi novērtējuši „JMR” izgatavoto veidņu priekšrocības – augstu precizitāti arī sarežģītu liektu formu izgatavošanā.

 

Lasīt vairāk: www.jmr-frame.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *