„Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta” tālākizglītības centrs

Tālākizglītības centrs organizē dažāda līmeņa programmas – seminārus, apmācību kursus dažādām mērķu grupām – kokapstrādes uzņēmuma vadītājiem un to darbiniekiem, nozares speciālistiem, kā arī saistīto nozaru pārstāvjiem.

Tālākizglītības centra pamatuzdevums ir sniegt apmeklētājam teorētiskas un/vai praktiskas iemaņas par izvēlēto tēmu, kas varētu celt darbinieka kvalifikāciju un nodrošināt efektīvāku turpmākā darba izpildi.

Kopš 2005.gada Tālākizglītības centrs piedāvā iespēju apgūt apmācību kursus, izmantojot tālmācības platformu talmaciba.e-koks.lv. Šāda veida apmācības kļūst arvien populārākas Latvijā strādājošo darbinieku vidū, jo tās ļauj ieekonomēt laiku, resursus, kā arī neietekmē darba kvalitāti apmācību laikā. Tālmācības platforma nodrošina saziņu ar lektoriem un citiem kursa dalībniekiem, ļauj iepazīties ar papildus kursu materiāliem un pārbaudīt savas zināšanas ar tālmācības platformā esošajiem testiem, kā arī piedāvā vismaz divas klātienes tikšanās (ievadnodarbība un kursu nobeigums).

 

Avots: www.e-koks.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *