“MEDĪBAS 2010” – nozīmīgākais pasākums medniekiem

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, sadarbībā ar Latvijas Safari klubu un Latvijas mednieku asociāciju aicina piedalīties izstādē “MEDĪBAS 2010”, kas notiks 2010. gadā no 15. līdz 18. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Latvijā.

Izstāde “Medības” ir nozīmīgs pasākums medniekiem un saistīto nozaru speciālistiem, lai uzsāktu biznesa attiecības, saņemtu profesionālas konsultācijas, novērtētu nozari un tās attīstības tendences kopumā, iepazītos ar piedāvājumu, izvēlētos sadarbības partnerus un konkrētus produktus.

Izstādē tiks piedāvāti medību ieroči, optika, apģērbi, dažādas citas preces un aprīkojums, kā arī daudzveidīgas medību iespējas Latvijā un ārzemēs.

Organizatori arī šoreiz gaida pastiprinātu dažādu ārvalstu uzņēmumu interesi piedalīties izstādē, lai atrastu sadarbības partnerus un piedāvātu jaunus produktus Latvijas medniekiem.

“MEDĪBAS 2010” ir lieliska vieta, kur medniekiem satikties, uzzināt jaunumus par nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, kā arī atrast daudz dažādus piedāvājumus.

 

Lasīt vairāk: www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *