1.februārī pasniegs Meža nozares Gada balvu „Zelta čiekurs”

Šā gada 1.februārī Zemkopības ministrijas 2.stāva zālē pulksten 17.00 notiks Meža nozares Gada balvas „Zelta čiekurs”, kas ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, pasniegšanas ceremonija.

Meža dienu komiteja nosaka Meža nozares Gada balvas „Zelta čiekurs” laureātus un ieguvējus četrās nominācijās: „Par mūža ieguldījumu”, „Par ilgtspējīgu saimniekošanu”, „Par inovatīvu uzņēmējdarbību” un „Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā”.

Laureāti nominācijā „Par inovatīvu uzņēmējdarbību” ir SIA „Eibe L”, AS „Latvijas valsts meži” un SIA „Vika Wood”. Laureāti nominācijā „Par ilgtspējīgu saimniekošanu” ir meža īpašnieks Jānis Folkmanis un meža īpašnieks Jānis Vīgants.

Kā jau ziņots, balvu „Zelta čiekurs” nominācijā „Par mūža ieguldījumu”, kas tiek piešķirta par nozīmīgu mūža ieguldījumu nozares attīstībā, saņems Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes profesors, inženierzinātņu doktors Leonards Līpiņš, Latvijas Valsts mežzinātnes institūts „Silava” vadošais pētnieks, mežzinātņu doktors Imants Baumanis, bijušais Bauskas mežrūpniecības saimniecības un SIA „Lāns” direktors Egīls Āboliņš, arodapvienības „Koncerna Latvijas Finieris arodbiedrība” priekšsēdētāja Mirdza Bondare un asociāciju „Latvijas Koks” un „Latvijas Mēbeles” izpilddirektors Andris Plezers.

Visi Gada balvas ieguvēji savu mūžu veltījuši meža nozares attīstībai un ir profesionāļi savā jomā.

 

Avots: Zemkopības ministrija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *