Bioenerģētikas forums – galvenais nozares gada pasākums Ukrainā

2010.gada 22.-23. aprīlī Kijevā notiks kārtējais bioenerģētikas forums, kas kļuvis par vadošo biznesa pasākumu šai jomā Ukrainā.

Forums ir tradicionāla tikšanās vieta dedzināmo koksnes granulu un brikešu ražotājiem, iekārtu un apkures katlu ražotājiem un uzstādītājiem, enerģētikas kompāniju menedžeriem, vadošajiem Ukrainas, ārvalstu ekspertiem un citiem nozares pārstāvjiem.

Tā kā dabasgāzes importa cenu kāpums līdz Eiropas līmenim Ukrainā gaidāms jau tuvāko gadu laikā, aktuāls kļuvis jautājums par koksnes brikešu un granulu ražošanas attīstību, lai segtu patēriņu iekšējā tirgū. Samērā jauns un perspektīvs bioenerģētikas biznesa attīstības virziens tiek izvērtēta arī kokogļu ražošana; par saistītajiem jautājumiem, perspektīvām un  ražošanas tehnoloģijām tiks klāstīts speciālā foruma seminārā.

Tāpat Ukrainas bioenerģētikas forumā tiks skatīti jautājumi par jaunākajām tirgus tendencēm Eiropā un Ukrainā, nacionālajiem un starptautiskajiem standartiem, jaunākajām tehnoloģijām, loģistiku, finansējuma piesaistes un biznesa attīstības iespējām u.c. ar nozari saistītajiem jautājumiem.

 

Lasīt vairāk:www.fuelalternative.com.ua

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *